"Ik heb een keer een hele vervelende middag meegemaakt"
"Maar dit was wel de gekste blessuretijd die ik heb gehad."
"Dat gevoel had ik ook. En precies op het moment dat ik dat dacht viel de gelijkmaker over twee wedstrijden. En niet veel later stonden we ineens achter."
"Ik vond wel dat we in de verlenging begonnen te voetballen. Weinig kansen uiteindelijk bij elkaar gespeeld. Dan is het gewoon heel zonde. Want ik vond ook dat wij het verdedigend goed voor elkaar hadden. Het is gewoon doodzonde dat het op een paar momenten beslist wordt. Ik vond ons best wel fris ogen allemaal. Misschien op een enkeling na. Dat wil ik niet de schuld geven."
"Ik was er echt van overtuigd dat 'ie er niet in zat. Ik dacht dat ie nog zou worden teruggedraaid. Alleen ik hoorde net dat 'ie er echt wel in zat. Dus ik heb dat niet goed gezien. Het is gewoon enorm kut en balen."
"Dit doet gewoon heel veel pijn. We hebben het fantastisch gedaan in Europa, we hebben een fantastische loting gehad met onwijs moeilijke tegenstanders. Dan gaan we door, dat hebben we knap gedaan. En als het dan op deze manier eindigt, ik vind niet dat wij dat verdienen"