Welkom. inloggen
rss rss rss

Joran Pot verruilt PEC Zwolle voor FC Twente Vrouwen

Joran Pot wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Twente Vrouwen. De 33-jarige oefenmeester komt over van de dames van PEC Zwolle en volgt na de zomer Robert de Pauw op bij FC Twente.Voor velen was het al weken één plus één is twee. Pot wilde na drie seizoenen PEC een nieuw a... Lengte: 355 woorden

-
"Dit seizoen ben ik bezig aan mijn zevende jaar bij PEC Zwolle"
"Ik heb het er erg naar mijn zin, maar ik merkte dat ik toe was aan een nieuwe uitdaging. Ik wil mij in een nieuwe omgeving verder ontwikkelen als trainer en bij een club als FC Twente worden er andere dingen van je gevraagd. Dat FC Twente bij mij komt, is wel speciaal. Als voetballer heb ik de academie van FC Twente doorlopen en er op het hoogste jeugdniveau mogen spelen. Ik heb prachtige voetbalherinneringen en ervaringen opgedaan. Dan houd je altijd een bijzondere band met de club."
"Joran is een jonge talentvolle trainer die goed presteert met PEC Zwolle en zich de laatste jaren sterk heeft ontwikkeld"
"Als speler had hij de juiste winnaarsmentaliteit en die heeft hij ook als trainer. Als voetballer kent hij de club en het is mooi dat hij op deze manier terugkeert bij FC Twente. Joran past bij de visie van FC Twente Vrouwen. Hij heeft ook oog voor (regionaal) talent en weet deze in te passen."

KNVB Beker wordt vervolgd: zo kijk je naar de kraker tussen AZ en FC Twente

Vandaag om 18:29 door Voetbalprimeur

Ondanks alle transferdrukte komen er op de slotdag van de markt 'gewoon' twee Eredivisie-clubs in actie. AZ staat in eigen huis tegenover FC Twente in de strijd om de KNVB Beker. VoetbalPrimeur vertelt waar en hoe je naar de kraker kijkt.De kwartfinales van het bekertoernooi staan op het punt van beginnen. De nieuwe ronde wordt dinsdagavond afgetrapt door AZ en FC Twente, die elkaar treffen in Alkmaar. Het is voor AZ mogelijk de laatste kans om het seizoen nog wat glans te geven, terwijl de Tukkers alles op alles zullen zetten voor een bekerstunt.

BreakingDanilo begint aan vierde hoofdstuk in Eredivisie: NEC bevestigt huurdeal met optie

Vandaag om 18:29 door Voetbalprimeur

NEC heeft de transfer van Danilo Pereira wereldkundig gemaakt. De Braziliaan is officieel gepresenteerd bij de huidige nummer drie van de Eredivisie en komt op huurbasis over van Rangers FC. NEC heeft een optie tot koop bedongen."Met het vertrek van Kento Shiogai was de wens voor een nieuwe aanvaller duidelijk", zegt directeur spelerszaken Carlos Aalbers. "Met Danilo halen we een aanvaller binnen die de Nederlandse competitie al goed kent, maar ook nog heel hongerig is. Hij kan de concurrentiestrijd aangaan met Koki Ogawa en Youssef El Kachati.”

FC Twente bevestigt: 'heel goed' Premier League-bod op Van Rooij afgewezen

Gisteren om 23:24 door Voetbalprimeur

Bart van Rooij kan rekenen op Premier League-belangstelling. Hekkensluiter Wolverhampton Wanderers meldde zich maandag, op de laatste dag van de Engelse transferperiode, bij FC Twente voor de rechtsbackWolves legde een 'miljoenenbod' neer bij Twente, meldt TC/Tubantia. De last minute-poging was echter vruchteloos: Twente laat Van Rooij niet gaan. "Wij willen nu een sterkhouder niet kwijt", verklaart technisch directeur Jan Streuer, die in de zomer wordt opgevolgd door Erik ten Hag, aan de regionale krant. "Dat kunnen we ons niet permitteren."Streuer wil niets zeggen...

“We weten tot wat voor moois bekervoetbal kan leiden”

Gisteren om 16:53 door FC Twente

FC Twente strijdt dinsdagavond met AZ voor een plek in de halve finale van de EuroJackpot KNVB Beker. In aanloop naar het duel in Alkmaar de voorbeschouwing met John van den Brom. De trainer kon maandag met een volledige groep op het trainingsveld toewerken naar het bekerduel. 

Sayf Ltaief gaat het nu proberen bij het Duitse Greuther Fürth

Gisteren om 16:49 door TC Tubantia

Het wil nog niet echt vlotten met de loopbaan van Sayf Ltaief. De buitenspeler wordt voor de rest van het seizoen verhuurd aan de Duitse Tweede Bundesligaclub Greuther Fürth. Dat is opvallend omdat hij al op huurbasis voor Sparta speelde. Maar net als bij FC Twente wist hij ook in Rotterdam geen indruk te maken. Zijn contract bij FC Twente loopt deze zomer af in Enschede.