Welkom. inloggen
rss rss rss

Maxime Bennink en Cheyenne van den Goorbergh naar PEC Zwolle Vrouwen

PEC Zwolle Vrouwen heeft de selectie voor komend seizoen rond. Maxime Bennink keert terug in de provinciehoofdstad en Cheyenne van den Goorbergh komt over van FC Twente.PEC Zwolle Vrouwen heeft de selectie voor komend seizoen rond. Maxime Bennink keert terug in de provinciehoofdstad en Cheyenne va... Lengte: 221 woorden

-
"Ik ben blij weer terug te zijn in Zwolle. Deze club heeft me veel moois gebracht en ik hoop dat we er ook komend seizoen weer wat moois van gaan maken. Ik kijk er ontzettend naar uit om hier op bekend terrein weer minuten te maken."
"Ik heb heel veel zin in deze uitdaging bij PEC Zwolle Vrouwen. De gesprekken die ik met trainer Joran Pot heb gevoerd waren heel positief. In de afgelopen jaren heb ik vaak tegen meiden gespeeld, waar ik nu teamgenoot van ga worden. Ik hoop dat we er samen een mooi seizoen van gaan maken."

Jette Wiefferink tekent contract bij FC Twente Vrouwen

Vandaag om 17:29 door FC Twente

Jette Wiefferink heeft haar handtekening gezet onder een verbintenis bij FC Twente Vrouwen. De 18-jarige verdediger heeft de jeugdopleiding van FC Twente doorlopen en tekende een contract tot medio 2029.

FC Twente wint oefenduel van Ajax

Vandaag om 16:45 door FC Twente

FC Twente heeft donderdag de oefenwedstrijd tegen Ajax met 1-0 gewonnen. Het duel werd gespeeld op Sportcomplex de Toekomst in Amsterdam. Daouda Weidmann scoorde in de tweede helft op prachtige wijze de enige treffer van de middag.  

FC Twente wint na heerlijke uithaal van Weidmann weer van Ajax: 0-1

Vandaag om 16:31 door TC Tubantia

Twee weken na de zege in de Johan Cruijff Arena wint FC Twente opnieuw in Amsterdam van Ajax. Ditmaal op het trainingscomplex De Toekomst. De reserves van FC Twente winnen verdiend. De enige treffer was een prachtige uithaal van Daouda Weidmann. 

Alieke Tuin van FC Twente naar RB Leipzig

Gisteren om 21:21 door Soccernews.nl

FC Twente-verdedigster Alieke Tuin vertrekt na afloop van het seizoen naar Red Bull Leipzig. De 25-jarige speelster tekent een contract tot medio 2029.

Sandra van Tol komend seizoen assistent-trainer FC Twente Vrouwen

Gisteren om 21:18 door FC Twente

Met ingang van het seizoen 2026/2027 wordt Sandra van Tol toegevoegd aan de trainersstaf van hoofdtrainer Corina Dekker. De 52-jarige trainster komt over van ADO Den Haag Vrouwen waar zij sinds januari van dit jaar hoofdtrainer is. Van Tol tekent een contract tot de zomer van 2028.