Welkom. inloggen
rss rss rss

"Uitdaging in het buitenland is ook een realistische optie"

Nico-Jan Hoogma vertrekt na dit seizoen als directeur topvoetbal van de KNVB. Zijn naam valt de laatste weken veelvuldig bij FC Twente, maar dat is volgens hem geen uitgemaakte zaak."Eén en één is niet altijd twee, maar ik begrijp dat die koppeling wordt gemaakt", zo r... Lengte: 254 woorden

-
"Eén en één is niet altijd twee, maar ik begrijp dat die koppeling wordt gemaakt"
"Over zo’n uitdaging valt altijd te praten. Maar een uitdaging in het buitenland is voor mij ook een realistische optie. Als speler heb ik me altijd prima thuisgevoeld in Duitsland (Hamburger SV, red.) dus sluit ik een avontuur over de grens zeker niet uit."
"Mijn opvolger moet afkomstig zijn uit het topvoetbal, een trainer of ex-topspeler maakt niet uit; het topvoetbal moet aan de directietafel zijn vertegenwoordigd. Bij een voetbalbond moet voetbal centraal staan en dat is het geval bij de KNVB."
"Nog een periode van vier jaar zie ik niet zitten voor mezelf. Dat vind ik te lang. In september, oktober en november is het een heerlijke functie met al die interlands, maar daarna zijn er maanden geen wedstrijden. Ik mis dan de dagelijkse dynamiek, die je bij een club wel hebt. Je hoort het ook van bondscoaches en ik herken dat gevoel in mijn rol ook."

PSV wint VVCS Veldencompetitie, FC Twente opvallend laag

Vandaag om 15:52 door VVCS

Het is ongelofelijk maar waar… PSV verslaat Feyenoord en pakt de prijs voor Beste Veld. Het grasteam van Ajax komt op een mooie 3e plaats. En ook Sparta, Heerenveen, FC Groningen en Excelsior gooien hoge ogen met een gemiddelde van rond de 4 uit 5. Mooi om te zien dat clubs als Volendam en Heracles die lang op kunstgras speelden met hun grasmat weer meedoen om een plek in het linkerrijtje. Maar de felicitaties gaan uit naar het grasteam van PSV, na 11 jaar Feyenoord van de troon stoten is een knappe prestatie. Proficiat!

Behoud eerlijke ticketprijzen voor uitsupporters

Vandaag om 12:56 door Supporterscollectief Nederland

Gisteren werden wij als Supporterscollectief Nederland opnieuw geconfronteerd met berichten over het mogelijk afschaffen van de 40%-kortingsregeling op combitickets voor uitsupporters. Deze ontwikkeling baart ons grote zorgen. Komende donderdag stemmen de clubdirecteuren over het afschaffen van deze regeling, die er juist is om uitsupporters te compenseren voor de beperkingen die gepaard gaan met verplichte bus- en autocombi’s. 

Openbaar Ministerie eist 8 miljoen euro ’drugsgeld’ terug van oud-voetballer Quincy Promes

Vandaag om 12:52 door Telegraaf

Het Openbaar Ministerie wil een fors bedrag afpakken van oud-voetballer Quincy Promes (34). Het gaat om een bedrag van 8 miljoen euro. Vrijdagochtend begon in de rechtbank van Amsterdam de ontnemingszaak tegen hem.

Moon Biegel-Esteves naar FC Twente Vrouwen

Gisteren om 23:39 door FC Twente

Moon Biegel-Esteves speelt met ingang van het nieuwe seizoen voor FC Twente Vrouwen. De 25-jarige keepster komt over van landskampioen PSV en speelde eerder onder meer in de jeugdopleiding van FC Twente Vrouwen. Biegel-Esteves tekende in De Grolsch Veste een contract tot medio 2029.

Hoeveel geld kan FC Twente verdienen in de Europa League?

Gisteren om 22:43 door Voetbalprimeur

FC Twente hoopt zich na de vierde plaats in de Eredivisie te plaatsen voor de Europa League. Er staan miljoenen euro’s op het spel voor de Tukkers. Hoeveel kan FC Twente verdienen in de Europa League? VoetbalPrimeur zet het voor je op een rij.FC Twente moet na de korte vakantie drie voorrondes zien te overleven om de League Phase van de Europa League te bereiken. De route naar deelname aan het tweede Europese toernooi is dus lang, maar levert ook het nodige prijzengeld op. Zo ontvangt een club die de League Phase bereikt zo’n 4,3 miljoen euro aan startgeld. Daarbovenop komen premie...