"John is een goede trainer"
"Hij heeft veel ervaring en successen geboekt. We kennen elkaar een beetje, maar niet tot in detail. We gaan met elkaar in gesprek en bekijken of onze visies overeenkomen. Op basis daarvan nemen we een besluit."
"Als ik dit zo hoor, denk ik: dit wordt niks"
"Het geeft mij niet het gevoel dat dit zeker goed gaat komen. Hij had ook kunnen zeggen dat ze heel blij zijn met John en dat hun visies goed bij elkaar passen. Maar hij zegt eigenlijk het tegenovergestelde."
"Ik wist hier helemaal niets van, ik hoor dit nu pas"
"Ik begrijp niet waarom Guido dit heeft gedaan, dus ik ga hem zo meteen bellen. We wachten eerst tot Erik daadwerkelijk begint. Dan komt er vanzelf een moment waarop we met elkaar om tafel gaan en onze ideeën, plannen en mogelijkheden uitwisselen."
"Je kunt pas conclusies trekken nadat je echt met elkaar hebt gesproken. Dat is nu nog niet gebeurd. Dus waar zou ik er dan nu iets van moeten vinden? Ik vind dat Guido daarin wat te voorbarig is geweest. Het is zijn eigen verantwoordelijkheid om dit te zeggen, maar ik vind het wel jammer. Hier ben ik niet blij mee. Ik krijg er nu al allerlei vragen over, terwijl er nog geen enkel gesprek heeft plaatsgevonden."
"Het is nog geen 1 februari. Dan ga ik echt met Erik om tafel. Welke conclusie daaruit volgt, zien we dan wel. Ik heb het uitstekend naar mijn zin bij de club en we spelen goed voetbal. Het enige wat wij moeten blijven doen, is wedstrijden winnen. Daar zijn we goed mee bezig"