Welkom. inloggen
rss rss rss

"Waarom moet mij dit nu weer overkomen?"

Vaclav Cerny moest liefst tien dagen revalideren van een zware knieblessure, maar afgelopen zaterdag was het dan eindelijk zover: op Het Kasteel tegen Sparta Rotterdam keerde hij terug in het shirt van zijn werkgever FC Twente.Het was dan wel een korte invalbeurt, de Tsjech genoot met volle teugen. ... Lengte: 326 woorden

-
"Het is absoluut waar dat je alles van het voetbal veel meer gaat waarderen als je zo lang aan de kant hebt moeten staan. Ik voel me echt fantastisch. Ik ben terug en daar heb ik de afgelopen maanden echt alles voor gedaan. Ik was ook echt emotioneel na de wedstrijd tegen Sparta. Alle jongens kwamen naar me toe en dat deed me veel."
"Op het moment dat het gebeurde, denk je wel: waarom moet mij dit nu weer overkomen? Niet dat ik gewild had, dat het iemand anders had getroffen. Ik zou wensen dat kruisbandblessures niet meer zouden voorkomen. Zo zwaar is het. Maar ik ben altijd zo bezig met mijn lichaam en dan gaat het toch weer fout. Ik dacht ook meteen aan het EK dat ik zou missen. Als ik mijn niveau vast had kunnen houden, had ik een goede kans gemaakt om met Tsjechië naar het EK te gaan en ook die droom spatte uiteen."
"Het valt niet mee..."
"Nee, dat gaf me juist kracht. Ik wist wat ik moest doen en zag er de uitdaging in om het nog beter te doen dan de vorige keer. Ik heb mezelf voorgenomen om grote stappen te maken in mijn herstel en ik denk, dat dat aardig is gelukt. Het valt niet mee, want je moet telkens weer de kracht hebben om het op te kunnen brengen, maar die heb ik steeds kunnen vinden."

Jette Wiefferink tekent contract bij FC Twente Vrouwen

Gisteren om 17:29 door FC Twente

Jette Wiefferink heeft haar handtekening gezet onder een verbintenis bij FC Twente Vrouwen. De 18-jarige verdediger heeft de jeugdopleiding van FC Twente doorlopen en tekende een contract tot medio 2029.

FC Twente wint oefenduel van Ajax

Gisteren om 16:45 door FC Twente

FC Twente heeft donderdag de oefenwedstrijd tegen Ajax met 1-0 gewonnen. Het duel werd gespeeld op Sportcomplex de Toekomst in Amsterdam. Daouda Weidmann scoorde in de tweede helft op prachtige wijze de enige treffer van de middag.  

FC Twente wint na heerlijke uithaal van Weidmann weer van Ajax: 0-1

Gisteren om 16:31 door TC Tubantia

Twee weken na de zege in de Johan Cruijff Arena wint FC Twente opnieuw in Amsterdam van Ajax. Ditmaal op het trainingscomplex De Toekomst. De reserves van FC Twente winnen verdiend. De enige treffer was een prachtige uithaal van Daouda Weidmann. 

Alieke Tuin van FC Twente naar RB Leipzig

15 apr 2026 om 21:21 door Soccernews.nl

FC Twente-verdedigster Alieke Tuin vertrekt na afloop van het seizoen naar Red Bull Leipzig. De 25-jarige speelster tekent een contract tot medio 2029.

Sandra van Tol komend seizoen assistent-trainer FC Twente Vrouwen

15 apr 2026 om 21:18 door FC Twente

Met ingang van het seizoen 2026/2027 wordt Sandra van Tol toegevoegd aan de trainersstaf van hoofdtrainer Corina Dekker. De 52-jarige trainster komt over van ADO Den Haag Vrouwen waar zij sinds januari van dit jaar hoofdtrainer is. Van Tol tekent een contract tot de zomer van 2028.